танець зі змією

Navadance

перша в Києві школа східних танців під керівництвом носія культури

Нава в Ранкових курасанах на TBi TV Bellydance choreography by Nava - Halawet Rooh Нава. Виступ пiд класичний оркестр, Каiр, 2014
Карта філіалів школи

Ідеологія

Керівник школи, носій культури Нава

Коли в 2008 році я відкривала свою школу, схід тут був дуже далекий від дійсності.

Він і зараз не дуже-то її відображає, і чим далі - тим менше істинного сходу залишається в сході сучасному.

У моїй школі слідкуючи за найсучаснішими тенденціями ми намагаємося зберігати і передавати також і важливі нотки першоджерела, без яких сам танець втрачає сенс.

Це щось більше ніж просто захоплене вищання під час чергової трясіння, це осмислена творчість...

Керівник школи Нава біографія Нава

Як проходять заняття: вивчаємо постановку Bellydance choreography by Nava - Hagarin El Shisha Виступ учениць на звітній вечірці

Відгуки

Iра, педагог, учасниця ансамбля Navadance
Анна, учениця
Света, учениця
Юлія, участниця ансамблю
Тетяна, учасниця-очевидець
Нава, керівник школи
Запись онлайн — скидка 20 грн.

Співпраця з бізнесом

Власникам приміщень

Ви власник клубу/ресторану і хочете залучити аудиторію чи зайняти незатребуваний час? Ми організовуємо східні вечірки та конкурси з хорошою рекламної та фінансовою віддачею та відкриті для пропозицій.

Організаторам

Нашій школі більш 5ти років. Величезний репертуар, здатність за кілька годин розучити постановку будь-якої складності, солідний організаторський досвід, компетенція і море ідей - все це до ваших послуг.

Уроки в офіс

Ніщо так не підвищує лояльність і продуктивність співробітниць, як заняття східними танцями прямо на роботі. Компанії Google і Яндекс практикує подібний підхід з моменту заснування... А ви хочете?

Навчання танцю живота у школі східних танців Наваденс (Київ). Bellydance з носієм культури

Більша частина навчального процесу складається з розучування постановок.

Починаючому рівню протягом кількох перших занять даються базові рухи, і подальші заняття складаються вже з розучування зв'язок та постановок. Спочатку даються найпростіші. Якщо раніше вивчалася база була не до кінця засвоєна ученицею, вона практикує рухи, що не виходять, у танці. Викладач зупиняє постановку, щоб пояснювати помилки і нагадувати правильне виконання рухів. У міру освоєння ученицями рухів і зв'язок вони ускладнюються. На ряду з навчанням хореографії та теорії танцю даються також фізичні вправи на розтяжку і м'язи з невеликим навантаженням.

Для середнього рівня пропускається база, відразу даються ускладнені зв'язки і постановки. Приділяється увага акторської майстерності і поведінкою на сцені. Здається більш високий ніж для початкового рівня темп заняття. Розтяжка проходить з більшими, ніж у початкового рівня, навантаженнями.

У просунутому рівні займаються учениці з фізичної та хореографічною базою, достатньою для розучування найскладніших постановок в гранично короткий час. Розтяжка проходить з максимальним навантаженням, заняття — в максимальному темпі. Особлива увага приділяється сценічному образу, макіяжу, елементам костюмів і атрибутиці танцю. Учениці можуть бути задіяні у творчому процесі, створенні хореографії танцю. Крім танцю живота вивчаються і інші танцювальні напрямки: канкан, танці 60х, класика, стрип-пластика та ін

Для всіх рівнів на заняттях вільний відео-запис постановок. Записуєте, викладаєте ВК, опрацьовуєте вдома.

Якщо ви починаюча, і вам не підходить час занять у всіх початківців груп, але підходить у середнього рівня, то ви можете спробувати себе в ньому. Якщо ви «у формі», кваліфікація викладача дозволяє «наздогнати» групу в короткий термін. Головне тут — ваше бажання займатися та прагнення навчитися танцювати.

Якщо у вас середній рівень, але підходить тільки час початківців, приходьте на пробне заняття. Усі bellydance-школи різні і, скоріше за все, наш «початковий» рівень вас дуже приємно здивує. За 3 місяці занять наші новачки розучують не менше 3х постановок.

Прийти на пробне заняття зі східних танців в будь-яку групу варто в будь-якому випадку. Хоч би яка була у вас ситуація, тільки на місці (а не по телефону) ви зможете визначитися, а ми рекомендувати вам якусь групу напевно.